قیمت بلوک زن دستی

  • مارس 23, 2023
  • رنجبر
  • 0 دقیقه خواندن

بلوک زن دستی اولین دستگاهی که بشر برای ایجاد بافت سر پناه تولید کرد . این دستگاه ها بدون نیاز به نیروی دیگر وتنها به صورت مکانیکی و اهرم و تامین نیرو توسط انسان مورد استفاده قرار می گیرد .قیمت بلوک زن دستی به عوامل گوناگونی بستگی دارد که در ادامه به صورت کامل به آن خواهیم پرداخت و شما با مطالعه این مقاله انتخاب بهینه ای را برای خرید خواهید داشت .

در ایران نوین بلوک در صدد آن هستیم که با تلفیق دانش و تجربه محصولاتی با کیفیت و بادوام را در کنار صرفه جویی در هزینه ها برای مشتریانمان و کسانی که به ما اعتماد می کنند به ارمغان آوریم :

بلوک زن دستی چیست ؟

از دهه های گذشته شما ممکن است با دستگاه هایی که یک اپراتور با تزریق متریال مورد نیاز در قالب و یا مخزن با استفاده از نیروی دست و برش توسط قالب صورت میگیرد روبرو شده اید .

دستگاه بلوک زن دستی اولین ماشین آلات و ساده ترین و قدیمی ترین ابزاری می باشد که بشر برای تامین بلوک ها مورد استفاده قرار داده ست. که در ادامه اطلاعات جامعی را در مورد این ابزار خدمت شما ارائه مینماییم .

قیمت بلوک زن دستی

قیمت بلوک زن دستی تحت تاثیر عواملی است که به در زیربیان میکنیم :

میتوان این محصول را در رنج های قیمتی :12 میلیون تومان ،15 میلیون تومان و حداکثر در 22 میلیون تومان این محصول را خریداری نمایید .

مهمترین عواملی که در قیمت دستگاه بلوک زن دستی می توان بیان کرد عبارتند از :

1.متریال مورد استفاده : ساخت این نوع دستگاه بسیار ساده می باشد و پیچیدگی خاصی را دارا نمی باشد و از این رو اولین و مهمترین بخش در هزینه را متریال مورد استفاده و نوع ورق مورد استفاده و وزن آن در قیمت بسیار تاثیر گذار می باشد .لازم به بیان است که هر چه ورق نازکتر و وزن دستگاه سبک تر باشد عمر مفید دستگاه نیز کاهش می یابد و دلیل آن کاربرد دستگاه و عدم مقاومت در برابر ضربه و حرکت در مسیر های نا همسطح می باشد .

2.نوع رنگ و پوشش : در دستگاه های استاندارد باید از رنگ صنعتی استفاده گردد و استفاده از رنگ های معمولی می تواند عمر مفید و ظاهر دستگاه را در برابر عوامل فرسایشی آسیب پذیر نماید .بهتر است قبل از رنگ آمیزی صنعتی سطح ورق با استفاده از خدمات سندبلاست برای افزایش ایستایی و چسبندگی رنگ ولایه محافظ آماده گردد .

3.اتصالات و چرخ : اتصالات دستگاه باید دارای استتاندارد های لازم وآلیاژ با کیفیت و پوشش های محافظتی در برابر خوردگی و اکسیداسیون باشد و همچنین بهترین چرخ ها برای جلوگییری از لرزش دستگاه استفاده از چرخ های نرم و مپدارای انعطاف می باشد .

دستگاه بلوک زن دستی ارزان

برای خرید دستگاه بلوک زن دستی ارزان بهتراست این ابزار را به صورت مستقیم از تولید کننده و بدون واسطه خریداری نمایید ولی بهتر است بدانید :

قیمت بالاتر و همچنین قیمت ارزانتر نشانه با کیفیت بودن دستگاه نمی باشد .بهتر است کلیه ابزار خریداری شده از یک شرکت معتبر با پشتیبانی کامل محصول خریداری نمایید .

هر محصول و ابزاری دارای یک رنج قیمت می باشد و اگر قیمت خیلی کمتر از رنج قیمتی محدود می باشد باید به کیفیت متریال مورد استفاده و همچنین دوام و کارایی آن محصول شک نمود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *