درباره ما

با بیش از ۴۰ سال سابقه کاری در کنار شما هستیم ....

درباره شرکت ایران نوین بلاک

شرکت ایران نوین بلوک از سال 1356 فعالیت خود را در زمینه ساخت انواع ماشین آلات ساختمانی به خصوص دستگاه بلوک زن آغاز نموده است. این شرکت اکنون گستره وسیعی از  انواع دستگاه بلوک زن , جدول زن , سنگفرش , بچینگ , ملات ساز , میز ویبره , دامپر و بتونیر را جهت بر آورده کردن نیاز متقاضیان گرامی بر آورده نموده است وبا بیش از چهل سال سابقه و تجربه موفقیت آمیز به صورت واحد , تولیدات خود را بر مبنای فراهم کردن محصولاتی مستحکم و با کیفیت عرضه کرده است . از دیگر ویژگی های این گروه خدمات پس از فروش و ارائه ضمانت نامه شش ماهه برای کلیه دستگاه ها (به غیر از لوازم برقی) می باشد.

93+

مشتریان ثابت

20+

محصولات ما

40+

سابقه کاری

چرا ایران نوین بلوک ؟

شرکت ایران نوین بلوک از سال 1356 فعالیت خود را در زمینه ساخت انواع ماشین آلات ساختمانی خصوصا بلوک زن آغاز نموده است. این شرکت اکنون گستره وسیعی از دستگاه های متنوع بلوک زن, جدول زن, سنگفرش, بچینگ, ملات ساز, میز ویبره, دامپر و بتونیر را جهت بر آورده کردن نیاز متقاضیان گرامی بر آورده نموده است وبا بیش از چهل سال سابقه و تجربه موفقیت آمیز به صورت واحد, تولیدات خود را بر مبنای فراهم کردن محصولاتی مستحکم و با کیفیت عرضه کرده و از دیگر ویژگی های این گروه خدمات پس از فروش و ارائه ضمانت نامه شش ماهه برای کلیه دستگاه ها (به غیر از لوازم برقی) می باشد.
ایران نوین بلوک تولید کننده دستگاه بلوک‌ زن، جدول زن، کفپوش تمام اتوماتیک ملات ساز با سابقه‌ای طولانی در صنعت کشور توانایی طراحی و تولید ماشین‌آلات تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک را دارد.
تمامی محصولات و دستگاه های شرکت ایران نوین بلوک دارای ضمانت و گارانتی بوده و با بالاترین کیفیت و بهترین متریال ها ساخته و به شما مشتریان عزیز عرضه میشود.